Sklep online

Rękawice robocze

Rękawice robocze

Solidne i wytrzymałe rękawice robocze do specjalistycznych zastosowań

Strona główna / Rękawice robocze

Bezpieczeństwo i ochrona Twoich dłoni

Podczas ciężkiej pracy, gdy dłonie narażone są na niebiezpieczeństwo, liczy się pewność i świadomość własnego bezpieczeństwa, natomiast podstawą jest odpowiednia ochrona rąk. Warto stawiać na solidne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały, ale również sprawdzone rozwiązania i dbałość o komfort pracy.

Odpowiednio certyfikowane rękawice zapewnią stosowną ochronę przed niebezpiecznymi czynnikami w środowisku pracy, dzięki czemu mamy pewność, że nic nam nie grozi. Rękawice spawalnicze powinny mieć przedłużony mankiet, a wykonane powinny być w całości ze skóry. Bawełniany wierzch rękawicy wygląda dobrze, natomiast w kontakcie z iskrami bądź stopionym metalem nie spełni swojej funkcji.

Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i zabezpieczenie przed gorącem oraz iskrami ze spawarki, to główne przeznaczenie rękawic ochronnych, stosowanych podczas pracy. Inne rękawice zabezpieczają przed kwasami, jeszcze inne stosuje się do pracy w zaolejonych miejscach. Łączy je jedno – ich zadaniem jest ochrona pracownika przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Rękawice ochronne w naszej ofercie skutecznie spełniają to zadanie, stanowiąc ochronę oraz poprawę jakości pracy. Przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, zarówno przy specjalistycznych projektach, jak i drobnych naprawach. Testowane przez dziesiątki firm oraz setki majsterkowiczów. Sprawdź nasze rękawice ochronne już teraz i zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

01. Rękawice robocze

02. Rękawice spawalnicze

03. Rękawice specjalistyczne

04. Rękawice jednopalcowe

⯇ Zobacz także: Odzież robocza, Rękawice ochronne, Obuwie bezpieczne, Rękawice Goat, Ubranie spawalnicze