Sklep online

Odzież robocza

Odzież robocza

Ubrania zapewniające bezpieczeństwo pracownikom w trudnych warunkach

Strona główna / Odzież robocza

Bezpieczeństwo w miejscu pracy

Odzież robocza oraz ochronna, wykonana z odpowiednio certyfikowanych tkanin oraz spełniająca określone normy, ale także funkcjonalna i wygodna. Zadaniem odzieży ochronnej jest zabezpieczanie pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem własnej odzieży, jak również zapobieganie uszkodzeniu ciała lub przedostaniu się do skóry niebezpiecznych substancji.

Często kwestia doboru odpowiedniej odzieży roboczej jest bagatelizowana, co jest duży błędem. Ubrania robocze są bardzo ważne dla zapewnienia wygodnej jak i bezpiecznej pracy. To szczególnie ważne w miejscach, w których występuje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia pracownika. Spawarnie i szlifiernie, zakłady odlewnicze i huty, a także zakłady mechaniczne. To tylko kilka miejsc, w których stosowanie odpowiedniej odzieży jest obowiązkowe.

Nowoczesny park maszynowy wraz z wykwalifikowanym personelem oraz wiele lat doświadczenia pozwalają nam na produkcję wysokiej jakości odzieży dla szerokiego spektrum odbiorców.

W naszej ofercie znajduje się m.in. odzież trudnopalna i kwasoodporna, antyelektrostatyczna, wodoodporna oraz ostrzegawcza, a także chroniąca przed zimnem. Produkujemy także odzież specjalistyczną, multi-funkcyjną, przeznaczoną do wyjątkowo trudnych miejsc pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu, celem omówienia potrzeb i dobrania odpowiedniego asortymentu.

01. Ubrania robocze, kombinezony

02. Bluzy i kurtki ochronne

03. T-shirty, koszule robocze, fartuchy

04. Spodnie robocze, szorty

⯇ Zobacz także: Ubrania robocze, Rękawice ochronne, Obuwie robocze, Rękawice Goat, Ubranie spawalnicze